Telefon
Linkedin
WhatsApp
İnstagram

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Hakkımızda

STAF Mühendislik ve Enerji

Staf’ın sitesine hoş geldiniz. Dünyanın önde gelen markalarının partnerliğini yapan firmamız, Şubat 2021’de kuruldu. Japonya menşeili TLV markasının, ABD menşeili Xylem markasının partnerliğini yapan, ısı geri kazanım, flaş buhar sistemi, enerji verimliliği alanlarında proje üretimlerine sahip firmamız iki makine mühendisi tarafından kuruldu. Buhar, su, basınçlı hava ve akışkan teknolojilerinin tümünde mühendislik üreten firmamız, odak noktasını enerji verimliliği olarak alıyor. Staf, proses teknolojileri ve sistem çözümleri konusunda uzmanlaşmış sektörde 10 yıllık tecrübeye sahip bir mühendislik ailesine sahiptir.

Çözüm Ortağınız

Staf, donanımlı mühendis kadrosuyla, su pompaları ve hidrofor grupları, proses pompaları, atık su pompaları, diyaframlı pompalar, buhar armatürleri, buhar kazanı otomasyon sistemleri, sistem çözümleri, flaş buhar geri kazanım sistemi, atık su ısı geri kazanım sistemi, soğutma ve ısıtma hatları, uygulamaları, ölçüm sistemleri, vana ve armatür grupları konularında çözüm ortağınızdır.

Çalışma Sistemimiz

Nerede? Ne zaman? Ne sıklıkla?

Bu üç temel soru endüstriyel tesislerde ve ticari binalarda enerji izlemelerinde oldukça önemlidir. Staf’ın uzman personelleri ile yaptığı, prosesin tümünü algılamak, ölçebilir hale getirmek, raporlamak ve son olarak da modernize etmektir.

Misyonumuz

Enerji kullanımımızı azaltmak ve enerjiyi doğru kullanmak sera gazı emisyonlarını düşürmenin en temel yoludur. Endüstriyelleşmenin ve insan etkisinin iklim üzerindeki negatif etkisini azaltmanın yolu herkes için enerji güvenliğini sağlamaktan geçiyor.

Endüstriyel kuruluşlar için enerji maliyetleri artmaya devam ederken, enerji verimliliğine odaklanmak artık bir zorunluluk haline geldi. Üretiminiz için ne kadar az enerji harcarsanız, o kadar rekabetçi yapınızı korursunuz. Bunun yanı sıra; kaynakların sorumlu bir şekilde kullanımı ve yenilenebilir enerji kaynaklarının artan kullanımı, sera gazı emisyonlarında sürekli bir azalmaya yardımcı olmaktadır.
Staf, iklim krizi üzerine çalışan bir mühendislik firmasıdır. En büyük amacı iklim krizini yaratan olumsuzluklar ve sebepler ile mücadele etmektir.

Vizyonumuz

Staf, eşit, adil, birbirine saygılı, sorumluluk sahibi, güvenilir ve duyarlı bir toplum için üretim ilkesi ile mühendislik hizmetleri vermektedir.

 

Staf Mühendislik

E-bülten Aboneliği

Haber, duyuru, ve her türlü gelişmeden haberdar olmak için e-bülten aboneliğini yaptırınız.